badania

Stowarzyszenie Klon/Jawor to wiodąca polska organizacja będąca pionierem w  badaniach sektora pozarządowego i aktywności obywatelskiej. Od 2002 roku dostarczamy kompleksowych danych na temat polskich organizacji oraz aktywności społecznej Polaków. Nasze badania i analizy są źródłem wiedzy o strukturze, sposobie funkcjonowania, zasobach, problemach i potrzebach organizacji oraz społeczeństwie obywatelskim w Polsce.

UWAGA:

Aktualnie trwa 8. już edycja badania „Kondycja organizacji pozarządowych w Polsce 2018”. Jeśli Twoja organizacja została wylosowana do badania, bardzo prosimy o poświęcenie chwili czasu na udział w nim. Dlaczego warto? >

Prowadzimy serwis fakty.ngo.pl, zawierający artykuły, grafiki, wykresy i raporty dotyczące zaangażowania społecznego Polaków, organizacji pozarządowych oraz wszystkiego co związane z społeczeństwem obywatelskim.

Nasze doświadczenie

Unikalność naszego podejścia polega na połączeniu rzetelnej, przez lata udoskonalanej metodologii z pogłębioną ekspercką wiedzą na temat funkcjonowania i problemów sektora pozarządowego.

W opracowywaniu trafnych diagnoz pomaga nam doświadczenie związane m.in. z prowadzeniem największego w Polsce portalu organizacji pozarządowych ngo.pl i baz organizacji pozarządowych, a także serwisu Mojapolis.pl zawierającego setki wskaźników społeczno-ekonomicznych dotyczących wszystkich gmin w Polsce.

Nasz zespół

Zespół badań Stowarzyszenia Klon/Jawor tworzą badacze, analitycy, statystycy, moderatorzy, specjaliści od interpretacji i wizualizacji danych.


W ramach usług płatnych prowadzimy też inne badania społeczne oraz analizy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej informacji tutaj >>

kontakt:

tel. 22 828 91 28 wew. 128