wydawnictwa

Nasze serie wydawnicze są opracowywane przez specjalistów oraz regularnie aktualizowane. Ich adresatem są stowarzyszenia, fundacje, urzędnicy współpracującycy z organizacjami pozarządowymi, aktywiści i aktywistki. To także praktyczne narzędzie pracy dla osób i organizacji zajmujących się poradnictwem.

Seria Warto Wiedzieć Więcej (3w*)

Poradniki z serii 3w* opisują podstawowe zagadnienia ważne dla stowarzyszeń i fundacji. W krótki i przystępny sposób opowiadają o zagadnieniach dotyczących ich zakładania i prowadzenia (np. obowiązków, sprawozdawczości, kontroli). To znane (wydawane od 2000 roku) oraz cenione źródło informacji pozwalające z sukcesem rozpocząć działalność społeczną. Poradniki przybliżają też czym jest inicjatywa lokalna i spółdzielnia socjalna.

Tytuły z serii 3w*:

Seria ABC III SEKTORA

Poradniki z serii ABC III SEKTORA to połączenie 18 lat praktyki w doradzaniu organizacjom pozarządowym z wiedzą ekspertów – specjalistów w zakresie zarządzania, finansów, prawa dotyczącego organizacji pozarządowych oraz współpracy z administracją. To nowoczesna seria poradników przybliżająca tematy ważne dla działalności fundacji i stowarzyszeń.

Tytuły z serii ABC III SEKTORA m.in.:


Zapraszamy na pozarządowe zakupy! Zamów publikacje w sklepie internetowym sklep.ngo.pl >>